Vezmite svoju rodinu či kamarátov, a zažite skvelé chvíle na Oravskej priehrade. Pri rezervácii balíčka “Na vode” dostanete ku vašej rezervácii chatky aj kajaky/paddleboardy a motorový čln na prenájom za zvýhodnenú cenu.

*Pre uplatnenie balíčka nezabudnite ku rezervácií do poznámky napísať: “Na vode”.

Ak máte radi horské cesty, rýchlejšiu jazdu alebo sa len ďalej previezť na e-bike a motorovom člne, pričom chcete spoznať časti Oravy, balíček “Na horách” môže byť vaša voľba.

*Pre uplatnenie balíčka nezabudnite ku rezervácií do poznámky napísať: “Na horách”.

A to najlepšie na koniec… Ste aktívnejší a chcete toho na Orave preskúmať čo najviac? S balíčkom „Naplno“ to hravo zvládnete. Keďže kombinuje obe možnosti balíkov “Na vode” a “Na horách”, je ideálnou voľbou pre tých najväčších dobrodruhov. Okrem e-bike a motorového člna dostanete na prenájom aj kajaky či paddleboardy.

*Pre uplatnenie balíčka nezabudnite ku rezervácií do poznámky napísať “Naplno”.

Pre rybárov

Trojdňová oddychovka s kamarátmi na rybách znie ako dobrý plán, no nie ? Povolenky na rybolov si môžete kúpiť jednoducho aj u nás. Nemáte ani výbavu? Žiadny problém,v našom autokempe vás plne vybavíme. Ak potrebujete zájsť ďalej od brehu alebo chcete preskúmať viacero miest na brehu Oravskej priehrady, motorový čln už máte v cene tohto balíčka.

*Pre uplatnenie balíčka nezabudnite ku rezervácií do poznámky napísať “Na prívlač”.