Vezmite svoju rodinu či kamarátov a zažite skvelé chvíle na Oravskej priehrade. Pri rezervácii balíčka “Na vode” dostanete ku vašej rezervácii chatky aj kajaky/paddleboardy a motorový čln za zvýhodnenú cenu. *Pre uplatnenie balíčka nezabudnite ku rezervácií do poznámky napísať: “Na vode”.

Ak máte radi horské cesty, rýchlejšiu jazdu, alebo sa len ďalej previezť na ebajku a motorovom člne, pričom chcete spoznať časti Oravy, balíček “Na horách” môže byť vaša voľba. *Pre uplatnenie balíčka nezabudnite ku rezervácií do poznámky napísať: “Na horách”.

To najlepšie na koniec… Ste aktívnejší a chcete toho na Orave preskúmať ešte viac? S balíčkom „Naplno“ to hravo zvládnete, keďže kombinuje obe možnosti balíkov “Na vode” a “Na horách”. Pre uplatnenie balíčka nezabudnite ku rezervácií do poznámky napísať “Naplno”.

Pre rybárov

Trojdňová oddychovka s kamarátmi na rybách, znie ako dobrý plán nie ? Povolenky na rybolov si môžete kúpiť aj u nás. Nemáte ani výbavu? Žiadny problém, požičiate si ju u nás. Ak vám treba zájsť ďalej od brehu, alebo chcete preskúmať viacero miest, motorový čln už máte v cene. Pre uplatnenie balíčka nezabudnite ku rezervácií do poznámky napísať “Na prívlač”.